ISKOPIRALI OČEVE: Neverovatan potez sinova Ronalda i Matića!

30.04.2022

10:35

Portugalac i Srbin mogu da budu ponosni!

Nemanja Matić i Kristijano Ronaldo

Fudbaleri Mančester junajteda u četvrtak su remizirali sa Čelsijem (1:1) u 34. kolu Premijer lige.

Gosti iz Londona poveli su u 60. minutu pogotkom Markosa Alonsa, a konačan rezultat postavljen je dva minuta kasnije kada je na asistenciju Nemanje Matića pogodio Kristijano Ronaldo za slavlje domaćih navijača na Old Trafordu.

Akcija koja je donela bod "crvenim đavolima" je ponovoljena, a u glavnim ulogama bili su Filip i Kristijano Junior, sinovi Srbina i Portugalca koji su oduševili mnoge.

Mančester junajted narednu utakmicu igra protiv Brentforda na domaćem terenu u ponedeljak (21.00).