PRORADIO U NJEMU SRPSKI INAT: Vlahović SPASIO Juventus - i doneo POBEDU na tacni!

20:38

Navijači "Stare dame" oduševljeni!

Dušan Vlahović

U okviru 32. kola italijanske Serije A, Juventus je gostovao Kaljariju.

Iako su gosti imali status favorita, domaćini su neočekivano poveli golom Žoaa Pedra već u desetom minutu. Ostao je isti rezultat i do poluvremena, iako je Juventus postigao pogodak koji je poništen odlukom VAR-a.

Izgledalo je da Kaljari može do senzacije, ali je de Liht u poslenjem minutu prvog poluvremena izjednačio za Juventus.

U drugom poluvremenu je gostima poništen još jedan gol, ali je u 75. minutu Dušan Vlahović spektakularno preokrenuo i doneo pobedu gostima od 1:2.

Juventus i dalje ima nade za Skudeto. Oni su četvrti sa 62 boda, pet manje od prvoplasiranog Milana. Kaljari je na 17. poziciji sa 25 bodova.