ORLIĆI PRELETELI KOMŠIJE: Srbija slavila u kvalifikacijama za EP! (VIDEO)

24.03.2022

17:51

Mlada fudbalska reprezentacija Srbje upisala je drugu pobedu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Orlići su u sedmom kolu kvalifikacija na stadionu Voždovca pobedili Severnu Makedoniju.

Selekcija Srbije do 21 godine je na debiju novog selektora Gorana Stevanovića na "Krovu" slavila rezultatom 2:1.

Prvi gol na meču postigao je Miloš Pantović, koji je u osmom minutu zatresao mrežu naših južnih komšija.

On je glavom posle kornera koji je izveo Nikola Terzić savladao Davida Denkovskog, a Orlići su tu prednost sačuvali do kraja.

Prednost Orlića je duplirao Nemanja Jović u 82. minutu, a poraz gostiju je ublažio Bojan Dimoski samo minut kasnije.

Srbija je na Krovu zaigrala u sledećem sastavu:

M. Gordić - Rogan, Eraković, Kamenović, Daničić - Pantović, Ilić, Ivezić - Terzić (od 67. Đ- Gordić), Tedić (od 79. Milovanović), Mitrović (od 67. Jović).

Startna postava protiv Severne Makedonije

Ovom pobedom je Srbija preskočila na tabeli Severnu Makedoniju i sada sa osam bodova zauzima treću poziciju, ali je i dalje daleko iza drugoplasirane Ukrajine koja ima pet bodova više i utakmicu manje.