KRENULI PA STALI: Sjajan START, pa veliko RAZOČARENJE!

05.03.2022

17:54

U okviru 28. kola italijanske Serije A, na stadionu "Friuli" u Udinama, sastali su se domaći Udineze i ekipa Sampdorije.

Ljubitelji fudbala u Udinama mogli su da uživaju na startu meča.

Već u 3. minutu susreta domaćin je poveo pogotkom Đerara Delofeua. Devet minuta kasnije Udogi je duplirao prednost, a samo šti su krenuli sa centra, fudbaleri iz Đenove su smanjili rezultat na 2:1, a ispostavilo se da je to bio i konačan rezultat susreta koji je uraganski započeo kada su golovi u pitanju.

U nastavku susreta, jedino vredno pomena bila je prečka koju su pogodili igrači Sampdorije.

Nakon ovog susreta obe ekipe se i dalje nalaze u donjem delu tabele italijanske Serija A. Crno-beli iz Udina su trenutno četrnaestoplasirani sa 29 osvojenih bodova, dok se ekipa Sampdorije nalazi stepenicu niže sa tri boda manje, ali treba napomenuti da ekipa Udinezea ima i dva susreta manje odigrana.