KAKAV KIKS: Titula je sada samo SAN!

25.02.2022

21:50

Fudbaleri Milana načinili su veliki korak u nazad kada je u pitanju borba za "Skudeto".

Na stadionu "San Siro" fudbaleri Milana odigrali su samo 1:1 sa ekipom Udinezea čime su se znatno udaljili od šampiosnke titule.

Milan je bio bolji u prvom poluvremenu i zasluženo je došao do vođstva. Poveli su golom Rafaela Leaa u 29. minutu, kada je pogodio donji desni ugao na asistenciju Tonalija.

Milan-Udineze 1:1

Gost se nije predavao, jurio je izjednačujući gol i upornost se isplatila. Udogi je pogodio za izjednačenje u 67. minutu.

Do kraja susreta "Roso-neri" su imali dva lepe prilike, ali se rezultat nije menjao.