KENGURE STIGLA KAZNA! Sad znate kako je bilo Novaku!

01.02.2022

18:31

Fudbaleri Omana i Australije remizirali su 2:2 u azijskim kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Kataru.

Novak Đoković

Australiji je značio samo trijumf kako bi imala realne šanse da izbori direktnu vizu za Mundijal, međutim ispustila ga je minut pre kraja.

Karačić je bio neoprezan i startovao na protivničkog igrača, bio je blag kontakt, ali je sudija pokazao na penal.

Favaz je bio precizan i drugi put se upisao u strelce, nakon što je u 54. minutu maestralno pogodio.

Tako je "poništio" golove Meklarena iz penala u 15. i Moja u 79. minutu i približio "kengure" baražu.

Miloš Degenek i Novak Đoković

Kako bi ga izbegli, moraće da pobede Japan na svom i Saudijsku Arabiju u gostima, što je težak zadatak protiv dve najbolje selekcije u grupi. Bivši defanzivac Crvene zvezde Miloš Degenek odigrao je ceo meč.

Svakako, imaju daleko bolje šanse od Novaka Đokovića, kome nisu dozvolili da se takmiči.