PRŠTALO JE U TURSKOJ! Šahtjor nakon goleade savladao Zvezdu, Ohi nastavio da cepa mreže! (VIDEO)

31.01.2022

15:42

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su od ekipe Šahtjora u prijateljskom meču odigranom u Turskoj rezultatom 3:2.

Poveo je Šahtjor sa 2:0 na ovom meču golovima Mudrika u 13. i Nereša u 18. minutu meča.

U nastavku igre tim Dejana Stankovića pogocima Dragovića i Ohija dolazi do 2:2 i unosi dodatnu neizvesnost u ovaj duel.

Pred sam kraj meča ukrajinska ekipa drugim golom nereša na današnjem meču dolazi do nove prednosti - 3:2.

Crveno-beli su imali šansu da sa bele tačke ipščupaju makar nerešen rezultat, ali je Pavkov promašio jedanaesterac.