OVAJ DEČKO NIJE NORMALAN! Komičan penal za filijalu Crvene zvezde (VIDEO)

23.01.2022

13:50

Fudbaleri Grafičara, inače filijale Crvene zvezde, doživeli su poraz na pripremama od ekipe Ofenbaha rezultatom 2:1.

Ipak, ono što je obeležilo ovaj duel svakako je penal koji je načinio defanzivac Ofenbaha u 38. minutu meča!

Golman Ofenbaha je posle odbrane spustio loptu na zemlju za svog zbunjenog saigrača koji je umesto da je ispuca iz kaznenog prostora najpre rukom primirio, što mu sudija nije oprostio - čist penal za Grafičar praktično ni iz čega, a realizovao ga je Knežević za izjednačenje na 1:1.

Pomenutu situaciju možete da pogledate u prilogu sa YouTube kanala Crvene zvezde, u 38. minutu utakmice.

"Ovaj dečko nije normalan", čuvena repilika Nikole Simića u filmu "Davitelj protiv davitelja", najbolje opisuje ovaj detalj.