OHI JE NEZAUSTAVLJIV: Norvežanin ponovo pogodio, Zvezda PREOKRENULA LASK!

28.01.2022

16:01

Fudbaleri Crvene zvezde upisali su prvi trijumf u 2022. godini.

Crvena zvezda je posle preokreta savladala LASK sa 2:1 u prijateljskoj utakmici na pripremama u Antaliji.

Baš kao i u prvom meču sa Mariborom, crveno-beli su morali da jure prednsot rivala.

Rano vođstvo LASK-u doneo je Husein Balić, koji je iskoristio loše reakcije Rodića i Dragovića.

Ipak, to nije obeshrabrilo četu Dejana Stankovića, Ohi je ubrzo pogodio stativu, a potom je postigao još jedan gol u Turskoj.

Sjajno je dočekao Ivanićevu loptu u prostor, pobegao odbrani i lako realizovao zicer.

Sedam minuta kasnije nova asistencija Ivanića, ali je ovog puta strelac bio Katai za prednost Zvezde od 2:1.

U nastavku je Zvezda mogla da uveća razliku, Ohi je imao zicer na startu drugog poluvremena, ubrzo je i Ivanić bio u šansi, ali je golman LASK-a Šlager u oba navrata izašao kao pobednik.

Najbliži izjednačenju Austrijanci su bili u 57. minutu, ali je Popović istrčao i odbranio udarac.

Do kraja nije bilo uzbuđena i Crvena zvezda je upisala prvenac na pripremama u Turskoj.