MIHAJLOVIĆ BESNEO, PA POCRVENEO: Bolonji nikako da svane, Đenova IŠČUPALA BOD!

21.09.2021

18:30

Fudbaleri Bolonje i Đenove su remizirali 2:2, u okviru 5. kola italijanske Serije A, a srpski trener Siniša Mihajlović je u nadoknadi dobio crveni karton.

Siniša Mihajlović pocrveneo u meču sa Đenovom

Ekipa srpskog trenera nije uspela da stigne do tri boda nakon što je u prošlom kolu ponižena od strane milanskog Intera 6:1.

Bolonja je povela preko Hikija u 49. minutu, da bi Destro izjednačio u 55. minutu.

U 84. minutu Vanheusden pravi penal, a Arnautović sa bele tačke minut kasnije pogađa za 2:1.

Ipak, penal je posle četiri minuta viđen na drugoj strani, kada ga je napravio Bonifaci.

Bod gostima donosi iskusni Krišito u 89. minutu, a u nadoknadi meča srpski trener Siniša Mihajlović dobija crveni karton zbog prigovora sudiji.

Bolonja je upisala drugi remi ove sezone i nalazi se na šestom mestu, dok je Đenova je upisala četvrti bod i trenutno je na 14. mestu.