SEVNULA DESNICA I ZADIVILA AMERIKANCE: Bivši as Partizana za osam minuta spakovao dva gola (VIDEO)

09.08.2021

09:55

Nekadašnji fudbaler Partizana Luka Stojanović još jednom je svojim majstorijama opčinio Ameriku.

Luka Stojanović

Stojanović jeodigrao sjajnu utakmicu u dresu Čikago Fajera protiv Njujork Red Bula u pobedi svog kluba rezultatom 2:1.

Srpski fudbaler postigao je oba pogotka za svoj tim i tako prekinuo niz od pet mečeva bez trijumfa.

Bivši as Partizana i Čukaričkog se već u drugom minutu upisao u listu strelaca, a u osmom minutu stigao je do drugog pogotka.

Do kraja je Barlou smanjio za tim iz Njujorka, ali prekasno da bi izbegli poraz.