DA LI JE "VAR" ZAKAZAO: Procenite da li je Zvezda postigla gol IZ OFSAJDA (VIDEO)

06.08.2021

20:37

Beogradska Crvena zvezda, uz dosta muke, je uspela da probije bedem Napretka i osvoji tri boda na Marakani minimalnim rezultatom (1:0), u meču 4. kola Superlige Srbije.

Detalj sa utamice Crvena zvezda - Napredak

Strelac jedinog, i ispostaviće se pobedonosnog, gola bio je bek crveno-belih Milan Gajić.

Gajiće je sjajno odreagovao na asistenciju Bena u 77. minutu, ali dugo se čekalo da bude priznat.

Gledao se snimak, sudija Simović je bio na vezi sa VAR sobom i nakon nekoliko minuta diskusije i pauze na terenu odlučeno da je pogodak regularan.

Takođe ovo nije jedina sporna situacija na ovom meču. U prvom delu meča bunili su se crveno-beli zbog prekršaja u kaznenom prostoru gostiju ali se tada VAR tehnologija nije oglašavala. Ali smo sigurni da će se sporni momenti još nekoliko dana prepričavati.

Da li su iz VAR sobe bili u pravu oko gola Gajića, proceniti sami.