(VIDEO) GOLEADA U RIMU: Lacio od gotovog napravio veresiju, ali na kraju slavio

nedelja, 2. 5. 2021.| 14:28

0

Prava goleada viđena je na rimskom "Olimpiku" u utakmici 34. kola Serije A između Lacija i Đenove.

Tanjug/AP
Detalj sa "Olimpika"

Domaći tim je slavio rezultatom 4:3 u dramatičnoj završnici, iako do pred sam kraj uopšte nije delovalo da će tako biti.

Lacio je na poluvreme otišao sa dva gola prednosti, pošto su Hoakin Korea u 30. i Ćiro Imobile iz penala u 43. minutu doneli komotno vođstvo nebesko plavima.

Prvi gol je Đenova dala u drugom minutu nastavka, a mrežu je zatresao igrač Lacija Adam Marušić.

Međutim, samo minut kasnije je Luis Alberto povisio na 3:1, a već u 56. minutu je bilo 4:1 kada je Korea dao drugi gol na meču.

Delovalo je da će Lacio rutinski privesti posao kraju, a onda su gosti za dva minuta dali dva gola. Prvo je u 80. minutu Đanluka Skamaka sa bele tačke smanjio na 4:2, a meč je u neizvesnu završnicu doveo Eldor Šomurodov.

Ipak, gosti na kraju nisu uspeli da dođu do boda.

Srpski reprezentativac Sergej Milinković-Savić je odigrao 82 minuta za domaći tim, dok je Ivan Radovanović na poluvremenu izašao iz igre u gostujućoj ekipi.

ŠOK U HUMSKOJ PRED PRIPREME U SLOVENIJI: Stanojević ostao bez glavne UZDANICE!