IMA DA UBIJE NEKOG: Mihajlović doživeo NEZAPAMĆENU BLAMAŽU!

25.04.2021

20:43

Fudbaleri Atalante pregazili su u Bergamu Bolonju sa 5:0 u okviru 33. kola Serije A.

Siniša Mihajlović

Atalanta je tako ekipi Siniše Mihajlovića nanela najteži poraz ove sezone.

Klub iz Bergama je ovim trijumfom skočio na drugo mesto i ima ogromne šanse da ponovo zaigra u Ligi šampiona naredne sezone. Sa druge strane ekipa Bolonje je sigurna na 12. mestu i skoro sigurno je obezbedila opstanak u Seriji A.

Bolonja je odigrala veoma loš meč i može da bude srećna što je kući ispraćena sa "samo" pet golova u mreži.

Atalanta je posle prvih 45 minuta imala prednost od 2:0, a golove su postigli Ruslan Malinovski i Lukas Mjuriel. Domaćin je u prvom poluvremenu imao čak 19 udaraca ka golu Bolonje i mogao je da ima i veću prednost.

U nastavku utakmice Šuten u 49. minutu dobija crveni karton i Bolonja ostaje sa igračem manje. Atalanta je to maksimalno iskoristila da postigne još tri gola do kraja meča. Frojler je pogodio u 57. minutu, a dva minuta kasnije strelac je bio i Zapata. Konačan rezultat postavio je Mirančuk u 73. minutu.

Posle petog gola tempo je potpuno pao i više nismo videli nijednu ozbiljniju priliku.

Siniša Mihajlović će sigurno biti besan na svoje fudbalere, pošto je doživeo jedan od najtežih poraza u svojoj karijeri.