PAUNOVIĆ SLAVI POBEDU: Reding prekinuo niz slabih rezultata u velikom stilu

Autor: Republika

05.04.2021

16:43

Ekipa Redinga pod dirigentskom palicom Veljka Paunovića je savladala Derbi kaunti sa 3:1 u 40. kolu Čempionšipa.

Veljko Paunović

Reding je tek u samom finišu prvog poluvremena uspeo da načne mrežu Derbija, pogotkom Mišela Olisea.

Rumun Georgi Puškaš je podigao prednost u 57. minutu. Tom Lorens je smanjio na 2:1 u 79. minutu, ali pet minuta kasnije se Lukas Žoao pobrinuo da Reding pokupi sva tri boda.

Paunović grabi korak po korak do plej-ofa Čempionšipa, nalaze se na šestom mestu sa 66 bodova i grčevito se bore sa Bornmutom koji ima tek bod manje u utakmicu zaostatka.

Paunović ima razlog za olakšanje jer je stigao trijumf posle tri remija i poraza u pretdna četiri kola.