REDING NE MOŽE DA IZGUBI: Paunović uzeo bod DVOSTRUKOM šampionu Evrope!

13.03.2021

17:48

Fudbaleri Notingem Foresta remizirali su 1:1 sa Redingom u okviru 36. kolu Čempionšipa.

Veljko Paunović

Reding je tako posle tri vezana trijumfa odigrao nerešeno na legendarnom Siti graundu.

Domaćin je poveo autogolom Holmsa u 49. minutu. Činilo se da će Paunovićev tim doživeti poraz, ali je u 81. minutu stigao spas u vidu Meitea koji donosi izjednačenje.

Imao je Reding nekoliko prilika za pobedu, ali je fantastični Samba na golu Notingema odbranama osujetio sve pokušaje gostiju.

Paunovićev tim je trenutno petoplasirani i nalazi se na mestu koje vodi u plej-of za plasman u Premijer ligu. Sa druge strane dvostruki šampion Evrope je 17.