POSRNULI GIGANT SE BUDI: Arsenal potpuno nadigrao Lester, u Londonu rovovska bitka!

0

Fudbaleri Arsenala daju naznake da su u porastu forme, pa su dobar niz nastavili i u 26. kolu Premijer lige.

Tanjug/AP
Pogodak Nikole Pepea

"Tobdžije" su doskorašnju drugoplasiranu ekipu u engleskoj eliti savladali rezultatom 3:1.

Počelo je loše, ali se završilo sjajno.

Prvi gol na meču postigao je Tjelmans već u 6. minutu.

Tanjug/AP
Tjelmans (levo) postigao je jedini gol za "lisice" u 6. minutu

David Luiz, čovek koji najbrže na planeti stiže od sjaja do očaja, ovaj put ostao je na startnoj tački, pa je odličnu partiju započeo pogotkom na Vilijanovu asistenciju u 39. minutu.

Sudija Pol Tirni bio je lak na penalu danas, pa je u nadoknadi prvog poluvremena jedan poklonio klubu iz Londona.

Lakazet je bio precizan sa bele tačke.

Tanjug/AP
Lakazet je bio precizan sa bele tačke

Tačku na meč stavio je Nikola Pepe u 52. minutu.

Ekipa Mikela Artete očajnički se bori da uđe u Evropu, sada su se popeli na 9. mesto, a posebno ih raduje informacija da su prestigli Totenhem.

Tanjug/AP
Arteta slavi što je Arsenal prestigao Totenhem na 9. mestu

Kristal Palas i Fulam odigrali su predosadan meč koji se završio 0:0.

Na današnjem programu su još i sledeće utakmice, među kojima je i derbi kola između Čelsija i Mančester junajteda: