DA SE NAJEŽIŠ - SABLASNE SCENE MAJE MARINKOVIĆ U CIK ZORE! Starleta prevazišla sve prethodno u rijalitiju, šta je sledeće?!
Maja Marinković šokirala naciju!
Foto: instagram.com/printscreen
Asmin Durdžić je jutros završio u zatvoru, nakon što je pretukao Uroša Stanića, a Maja Marinković je na sve načine pokušala da spreči obezbeđenje da odvede Asmina. Nakon što je shvatila da mu kazna ne gine, odlučila je da se obuče, spakuje posteljinu i ode u dvorište da bi spavala ispred zatvora, gde je boravio njen izabranik.
Ovaj potez zgrozio je kompletnu naciju s obzirom na to da je Maja prethodno navijala da Asmin dodatno unakazi Stanića.
Podsetimo nakon brutalnog sukoba i teških reči koje su potresle imanje, Asmin Durdžić je odlučio da "promeni ploču" i pokuša da se opere kod Maje Marinković u programu uživo. U toku jučerašnjeg izdanja popularne radio-emisije "Amnezija", koju vode i uređuju Filip Đukić i Bora Santana, glavni akteri bili su upravo Maja Marinković i Asmin Durdžić.
Njih dvoje su seli pred mikrofone da bi raščistili račune nakon jučerašnjeg haosa, a Asminov potez u "Eliti" ostavio je mnoge u šoku.
Umesto nastavka rata, usledilo je neočekivano posipanje pepelom!
- Ja Maju stvarno ludo volim. Možda sam za ove sukobe najviše ja kriv - priznao je Asmin, pokušavajući da se opere od jezivih uvreda koje su pale između njih. On je dodao da mu ovakav turbulentan odnos zapravo prija:
- Ja volim ovo, mene ovo radi i ja hoću haos u životu. Ja se Maji izvinjavam za sve psovke.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)