NAKON TRAGEDIJA U ČAČKU OTKRIVENA JEZIVA ISTINA! Mariji Kulić se borili za život: ISKRVARILA SAM U BOLNICI
Da se naježiš!
Foto: shutterstock_Fotosr52, Nikola Mutić
Nakon dve smrtne tragedije u Čačku povezane s operacijom krajnika Marija Kulić, majka bivše rijaliti-učesnice "Elite 9" Miljane Kulić, oglasila se na društvenoj mreži Instagram i podelila svoje iskustvo, u kojem je otkrila da i sama umalo nije izgubila život u bolnici.
Foto: Antonio Ahel/ATAImages
instagram.com/kulicmarija1975
Objava Marije Kulić


- Tako sam i ja posle šest dana od operacije, sva sreća, u bolnici iskrvarila, pa ceo dan na reanimaciji primila krv - rekla je Marija.
Podsećamo, u Opštoj bolnici u Čačku zabeležen je još jedan težak slučaj nakon operativnog zahvata, ovog puta s tragičnim ishodom.
Prema informacijama do kojih smo došli, muškarac (38) iz Niša, koji je bio gastarbajter, preminuo je nakon komplikacija posle operacije krajnika. Kako navodi izvor, muškarac je bio svestan rizika jer je čuo šta se desilo sa malom Emom.
Došao je i tražio da ga operiše doktorka, žalio se da ima probleme s hrkanjem i da želi da mu izvade treći krajnik. Lekari su pokušali da ga odvrate, ali on je insistirao. Pošto nije imao zdravstveno osiguranje, platio je punu cenu. Sve je bilo u najboljem redu posle operacije krajnika, ali nakon nekoliko sati došlo je do naglog krvarenja - navodi se.
Kako piše Informer, muškarac je preminuo oko tri sata posle ponoći.
Podsećamo, prošle nedelje, nakon operacije krajnika, preminula je devojčica Ema (4) u istoj bolnici. Njeno stanje se pogoršalo tokom buđenja nakon operacije, a nakon ovog tragičnog događaja direktor Opšte bolnice u Čačku podneo je ostavku.
Ministarstvo zdravlja oglasilo se povodom slučaja, a detalje možete pročitati OVDE.
Ispovest Emine majke dostupna je OVDE.
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)