"ULJARA DIJAMANT PONOVO U SRPSKIM RUKAMA"! Vučić: "To će uskoro da bude i sa još nekim kompanijama"!
Vučić je istakao da bukvalno ništa nije prodao.
Foto: Printscreen/TikTok/jasamaleksandar
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je večeras, tokom uključenja uživo na društvenoj mreži TikTok, da će uskoro isti scenario imati još neke kompanije kao što je slučaj sa uljarom "Dijamant" koju su srpski privrednici otkupili od hrvatskih.
Vučič je, komentarišući tvrdnje influensera sa TikTok-a, da je 2022. godina ostala zapamćena po tome što su prodate sve srpske uljare, kao i sve srpske šećerane, kazao da je to urađeno 2003. i 2004. godine.
- Kaže da smo prodali Sorošu naše mlekare i nemamo više mleka. Kakav lažov! Prodali mlekare 2005. i 2006. godine. Prodali šećerane tamo 2003. i 2004. Prodali uljare 2003. i 2004. Uljara "Dijamant" više nije u hrvatskim rukama, nego u srpskim rukama. Srpski privrednici su je kupili. To će uskoro da vam bude i sa još nekim kompanijama - rekao je Vučić.
Istakao je da bukvalno ništa nije prodao.
- Nemam ništa protiv privatizacije, ali bar da kaže istinu, nemoj da obmanjuje narod - naveo je Vučić.
Aleksandar Vučić najavio je da će 20, 21 ili 22. marta na skupu u Beogradu predstaviti program "Srbija 2035".
Vučić je rekao da će program predstaviti pred velikim brojem građana, ispred Narodne skupštine ili na Trgu republike, videće gde.
- Predstavićemo program Srbija 2035, dakle, da pokažemo ljudima i koliko ih poštujemo, volimo, i šta je to što smo uradili, da položimo račune, izveštaje, i da predstavimo program šta je to što ćemo da uradimo - rekao je Vučić.
Na komentar da su mu "građani krivi za sve", Vučić je rekao:
- Za sve sam ja kriv, ali zasluženo. Meni građani ništa nisu krivi. Meni su zaslužni što su imali poverenja kad je bilo teško, što su razumeli šta je država. Sačekaćemo i da prođu sve godišnjice i oko marta predstavićemo program "Srbija 2035". Nisu meni građani ništa krivi, naprotiv. Postoje stvari za koje jesam kriv, ali valjda i one za koje sam zaslužan. Prihvatio sam ja krivicu - kazao je on.
Bonus video
Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama:
Facebook,
Instagram,
YouTube,
TikTok,
Telegram,
Vajber.
Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa
Google Play i
Apple AppStore.
Komentari (0)