MILOJEVIĆ RAZBIO BIVŠI KLUB: Budućnost ubedljiva protiv Mege, uzalud BRUTALNA PARTIJA Petruševa!

IZVOR: Republika - 04.04.2021 | 12:07

Košarkaši Budućnosti su savladali ekipu Mega SoccerBeta rezultatom 92:79 u derbiju 24. kola ABA lige.

Filip Petrušev

Bio je ovo prvi duel Dejana Milojevića protiv kluba koji je godinama vodio i prva pobeda.

Mega je susret otvorila na sjajan način vođstvom od 20:10, ali, već do kraja prve četvrtine se ta razlika istopila, a do poluvremena je Budućnost povela sa 47:43.

Tu seriju nastavila je i u trećoj deonici u kojoj je domaćin došao do dvocifrene razlike, a u poslednjih 10 minuta ona je išla i do plus 20, Mega je serijom 9:0 spustila razliku, ali nije bilo snage za preokret.

Ubedljivo najefikasniji igrač susreta bio je Filip Petrušev sa čak 28 poena i 10 skokova.

Na drugoj strani Nikola Ivanović je imao 19, a Melvin Edžim 15 poena.

function resetIframeHeight(o) { o.style.height = o.contentWindow.document.documentElement.scrollHeight + 'px'; }