TRILER U ŽELEZNIKU: FMP slavio posle DVA PRODUŽETKA!

IZVOR: Republika - 15.01.2021 | 22:27

FMP je posle dva produžetka savladao Split u Železniku sa 96:92 u okviru 15. kola ABA lige.

FMP - Split

Split je bolje otvorio meč, pošto je posle prve četvrtine imao velikih plus 12.

FMP je uspeo da se vrati i da taj zaostatak smanji na samo jedan poen posle prvog poluvremena, dok su u trećoj četvrtini preokrenuli rezultat i sa +4 ušli u poslednjih 10 minuta.

Split je uspeo da odigra dobro u završnici i da uvede utakmicu u produžetak, iako je pobeda domaće ekipe već viđena pred poslednji minut.

U prvom produžetku bilo je 6:6, dok je u drugom FMP zahvaljujući Čoviću i Lazareviću došao do pobede.

$bp("Brid_10748165", {"id":"23088","width":"16","height":"9","carousel":"225"});

FMP su do pobede predvodili Nenadić sa 23, Radovanović sa 13 i Pecarski sa 11 poena. Filip Čović imao je 11 asistencija.

U ekipi Splita istakli su se Luković sa 26 i Roko Leni Ukić sa 18 poena.