ZVEZDA PRESKOČILA NAPREDAK: Gol sezone, strašan slobodnjak i crveni za Kosana

IZVOR: Republika - 26.09.2018 | 18:23

Iako je Kruševac umeo da bude nezgodan za fudbalere Crvene zvezde odloženo kolo Super lige Srbije je proteklo pobedom ekipe Vladana Milojevića - 0:3.

FK Crvena zvezda

Zvezda je povela sjajnim golom Gobeljića u 16. minutu meča, da bi samo četiri minuta kasnije Simić na asistenciju Bena duplirao prednost.

U drugom poluvremenu Napredak je ostavio bolji utisak i propustio nekoliko odličnih šansi da bar ublaži ovaj poraz. Domaća ekipa je ostala bez trenera s obzirom da je Milorad Kosanović isključen zbog protesta.

Taman kada je delovalo da će se meč završiti rezultatom 0:2, u listu strelaca se upisao Jevtović u 88. minutu meča koji je postavio konačan ishod - 0:3.

Za vikend Napredak igra protiv Čukaričkog 30.septembra od 19 časova, dok prvoplasirana ekipa u Super ligi Srbije igra protiv Mladosti dan ranije od 20.30.