MITROGOL NE STAJE! Veliki Aleksandar SPAŠAVA Fulam! Srbin dao 13. gol u SEZONI! (VIDEO)

IZVOR: Republika - 20.05.2023 | 17:03

Fudbaleri Fulama igraju protiv Kristal Palasa utakmicu pretposlednjeg 37. kola Premijer lige.

Nema stajanja za Aleksandra Mitrovića! Srpski napadač koji se nedavno protiv Sautemptona vratio u tim, posle višemesečne pauze, još tada je zatresao mrežu i poslao "svece" u Čempionšip, a danas je ponovo zatresao mrežu!

Doduše, ne iz igre kao tada, ali je pogodak Mitrogola u poslednjim sekundama prvog poluvremena sa "bele tačke", doneo izjednačenje igračima Fulama u 45. minutu - 1:1!

Samo 11 minuta ranije, Kristal Palas je u londonskom derbiju poveo golom Edvarda, kome je prethodno asistirao Eze.

Inače, bio je ovo 13. gol za rekordera reprezentatiacije Srbije, kojim je nastavio fantastičan niz i pokazao da duga pauza nije ostavila traga na njemu.

Samo dva kola pre kraja sezone u Premijer ligi, "kotidžeri" zauzimaju deseto mesto, sa 52 boda i nalaze se u mirnoj  luci, dok je Palas poziciju ispod sa 46 poena.