SERIJA A U PUNOM SJAJU: Srpski derbi bez pobednika, Atalanta dokazala da je 2:0 najopasniji rezultat (VIDEO)

IZVOR: Republika - 04.01.2023 | 16:37

Reprezentativci Srbije su se u velikom broju sreli u Torinu.

Posle više od mesec i po dana pauze zbog Svetskog prvenstva u Kataru, konačno je nastavljena italijanska Serija A.

Veliki srpski derbi odigran je u Torinu, gde su se na terenu našla petorica naših reprezentativaca.

Bodove su podelili domači Torino i gostujuća Verona, pošto je meč završen rezultatom 1:1.

Vodeći gol za goste postigao je Milan Đurić na asistenciju Darka Lazovića u poslednjem minutu prvog poluvremena, ali je bod "bikovima" doneo Aleksej Mirančuk pogotkom u 64. minutu.

Osim Lazovića, koji je za Veronu odigrao 81 minut, za goste je nastupao i Ivan Ilić koji je na teren kročio u 72. minutu.

Na drugoj strani su ceo meč odigrali Vanja Milinković-Savić i Saša Lukić, dok je Nemanja Radonjić zamenjen u 65. minutu.

U istom terminu su se sastali Specija i Atalanta, a ta utakmica je završena 2:2, iako je domaći tim imao dva gola prednosti do same završnice kada je "boginja provincije" došla do boda. (function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-33-42415"));