Šok na startu Superlige Srbije!

IZVOR: Republika - 10.07.2022 | 20:25

Iznenađenje već na startu.

Pored duela Crvene zvezde i Radničkog iz Niša, od 20 časova odigrana su još dva meča uvodnog 1. kola Mozzart Superlige Srbije.

Već u početnoj rundi imali smo priliku da vidimo veliko iznenađenje, pošto je ambiciozni Radnik u Surdulici poražen od novog superligaša, ekpe Mladost GAT-a rezultatom 2:1.

Gosti iz Novog Sada poveli su golom Mirosavljeva u 16. minutu.

U 56. minutu pozajmljeni fudbaler Crvene zvezde Andrija Radulović pogađa za 2:0. Radnik je tri minuta kasnije ostao sa igračem manje, ali je do kraja meča, ipak, uspeo da ublaži poraz pogotkom kapitena Uroša Stojanovića.

U drugom meču Vojvodina je na svom terenu opravdala ulogu favorita protiv Napretka, te je slavila sa minimalnih 1:0.

Jedini gol postigao je bivši fudbaler Partizana Nemanja Nikolić u 55. minutu, dok je u ulozi asistenta bio novi igrač Novosađana, Iv Baraj.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-1107-42260"));