BEZ DRAME: Napoli PREŽIVEO Bergamo! (VIDEO)

IZVOR: Republika - 03.04.2022 | 15:05

Atalanta položila oružje.

Fudbaleri Napolija ostvarili su važnu pobedu u borbi za Skudeto, pošto su uspešno "pregrmeli" gostovanje u Bergamu. Napolitanci su nadigrali Atalantu rezultatom 3:1 (2:0), čime su se izjednačili sa Milanom na čelu tabele Serije A.

Ishod susreta 31. kola italijanskog šampionata mogao se predvideti već nakon prvih 45 minuta. Insinje i Napolitano su svojim golovima doneli velikih 2:0 klubu sa juga Italije, a neizvesno je uneo De Ron, pogotkom u 58. minutu. Ipak, tačku na zasluženo slavlje gostujućeg tima stavio je Elmas, desetak minuta pre poslednjeg sudijskog zvižduka.

Napoli i Milan imaju po 66 osvojenih bodova, Rosoneri doduše imaju utakmicu manje, dok je Atalanta ostala na deobi šestog mesta sa ekipom Rome.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-33-37475"));