NIJE MU LAKO: Loše vesti za Sinišu Mihajlovića!

IZVOR: Republika - 21.01.2022 | 21:45

Loše veče za Sinišu Mihajlovića.

Siniša Mihajlović i njegova Bolonja poraženi su na gostovanju Veroni rezultatom 2:1 u okviru 23. kola Serije A.

Gosti su poveli već u 14. minutu golom Orsolinija, ali je domaćin uspeo da do kraja poluvremena izjednači preko Kaprarija.

Činilo se da će timovi podeliti bodove, ali je onda u 85. minutu rezervista Kalinić doneo veliku pobedu Veroni.

Mihajlović je u 87. minutu na teren poslao i bivšeg napadača Crvene zvezde Dijega Falčinelija, ali on nije uspeo da promeni rezultat.

Bolonja je doživela treći poraz u nizu i sada je 13, dok je Verona skočiča na poziciju devet.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-33-37475"));