VLAHOVIĆ RUŠI I RONALDA: Srbin novom BOMBOM ispisao istoriju na Apeninima (VIDEO)

IZVOR: Republika - 19.12.2021 | 13:04

Srpski fudbaler i napadač Fiorentine Dušan Vlahović uspeo je u onome što nikome nije pošlo za "nogom" u italijanskoj Seriji A. A to je da izjednači rekord Kristijana Ronalda po broju golova u kalendarskoj godini.

Viola momentalno igra meč 18. kola Serija A protiv Sasula a reprezentativac uspeo je da postigne gol u 51. minutu i tako smanji prednost gostujućeg tima na 1:2.

Vlahović je ovim pogotkom stigao do 16. prvenstvenog gola, a 33. u kalendarskoj godini i na taj način još jednom dokazao zašto je glavna zvezda idućeg prelaznog roka.

Desetak minuta kasnije, Valhović se ponovo našao u šansi ali je njego udarac izblokiran a na taj odbitak naleteo je Toreira koji je poravnao rezultat.