PRŠTALO U MINHENU: Keln POKAZAO ZUBE, Gnabri doneo prvu pobedu šampionu!

IZVOR: Republika - 22.08.2021 | 17:26

Fudbaleri Bajerna iz Minhena su zabeležili prvu pobedu u Bundesligi ove sezone, pošto su u drugom kolu savladali Keln sa 3:2.

Bajern - Keln

Posle remija sa Borusijom Menhegladbah na ostvaranju nemačkog šampionata, blanilac titule je stigao do pobede zahvaljujući Gnabriju koji je bio dvostruki strelac.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, da bi Robert Levandovski otvorio meč golom u 50. minutu, da bi Gnabri samo devet minuta kasnije udvostručio prednost.

Međutim, fudbaleri Kelna su za dva minuta stigli do izjednačenja. U 60. minutu zaostatak smanjuje Modest, pa Ut u 62. minutu pogađa za 2:2.

Gnabri donosi pobedu Bajernu u 71. minutu, kada je šutirao sa 15 metara i poslao neodbranjiv udarac.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-42-37166"));