NIJE MU LAKO: Lalat na KOLENIMA, ponovo mu PARTIZANOVAC došao glave!

IZVOR: Republika - 25.04.2021 | 15:00

Fudbaleri Vojvodine posle poraza od Partizana doživeli su još jedan neuspeh, ovog puta u prvenstvu Srbije.

Nenad Lalatović

Vojvodina je u Novom Sadu izgubila sa 2:1 od Metalca, kojeg sa klupe predvodi bivši fudbaler Partizana Žarko Lazetić.

Ovim trijumfom ekipa iz Gornjeg Milanovca je pobegla od opasne zone i ima velike šanse za opstanak u ligi, sa druge strane Vojvodina ostaje na trećoj poziciji.

Posle prvih 45 minuta golova nije bilo, a onda je usledila goleada u drugom poluvremenu. Cvetković je u 64. minutu doneo prednost Metalcu.

Sjajni Čović u 89. minutu donosi izjednačenje Vojvodini i činilo se da će timovi podeliti bodove. Ipak, duboko u nadoknadi vremena Mbongu postiže gol i Metalac stiže do velike pobede.

Nenad Lalatović je tako posle poraza od Aleksandra Stanojević doživeo neuspeh od još jednog partizanovca, Žarka Lazetića.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-1107-28237"));