NA SILU GA UGURASMO: Stanković otkrio kako je Zvezda preokrenula rezultat protiv Radnika

IZVOR: Republika - 17.04.2021 | 19:25

Šef stručnog štaba Crvene zvezde Dejan Stanković je posle meča sa Radnikom iz Surdulice objasnio kako su njegovi puleni uspeli da preokrenu rezultat i ostavre trijumf.

Dejan Stanković sa svojim pulenima

Crvena zvezda je sa 2:1 savladala Radnik, iako je gubila na poluvremenu, a promašila je i dva penala.

Nije nas Radnik iznenadio. Ušlo je ono što je trebalo da uđe. Sami sebe smo iznenadili s promašajima. Ne mogu ništa da kažem, 90 minuta si napadao, dosta šansi, karakter na mestu. Nije lopta htela u gol, na kraju na silu ugurasmo, Velja i Mića jedan-dva i uđe - rekao je Stanković odmah posle meča.

Isti rivali će već u sredu ponovo na istom mestu odmeriti snage, u polufinalu nacionalnog Kupa.

Svi što su igrali odradili su korektno. U sredu nas čeka velika utakmica, igraš za finale Kupa Srbije - zaključio je strateg tima iz Ljutice Bogdana.