(VIDEO) SRBI ZATAJILI: Vlahović bez municije, Milenković nije zaključao rivala! Meč sa DVA PENALA rešio čovek koji je zamenio Đuričića

IZVOR: Republika - 17.04.2021 | 18:01

Fudbaleri Sasuola savladali su Fiorentinu rezultatom 3:1 u utamici 31. kola Serije A.

Dušan Vlahović protiv Sasuola

Za "violu" su ceo meč odigrali Dušan Vlahović i Nikola Milenković, dok je u domaćem sastavu Filip Đuričić igru napustio na poluvremenu.

Đakomo Bonaventura je u 31. minutu doneo prednost gostima iz Firence.

Preokret Sasuolu je doneo Domeniko Berardi, koji je zamenio Đuričića, sa dva pogođena penala, u 59. i 62. minutu.

Konačan rezultat je postavio Maksim Lopez 15 minuta pre kraja.

Posle ove utakmice, Sasuolo se nalazi na osmoj poziciju u Kalču, dok je Fiorentina 16.

(function (el) { window.addEventListener("message", (event) => { if (event.origin.startsWith("https://www.sofascore")) { if (el.id === event.data.id) { el.style.height = event.data.height + "px"; } } }); })(document.getElementById("sofa-standings-embed-33-32523"));