ŠAMPIONSKA DOMINACIJA NA "ŽERLANU": PSŽ na KRILIMA Mbapea POKORIO Lion i zaseo na čelo Lige 1!

IZVOR: Republika - 21.03.2021 | 23:02

Ubedljivo izdanje PSŽ-a na teškom gostovanju.

Napadač PSŽ-a Kilijan Mbape

Fudbaleri PSŽ-a deklasirali su Lion na "Žerlanu" u 30. kolu Lige 1 sa 4:2 (2:0), čime su preuzeli lidersku poziciju na tabeli.

Vođstvo Parižanima je doneo Mbape u 15. minutu, da bi prednost u 32. minutu duplirao Danilo, na asistenciju Markinjosa.

U prvih sedam minuta drugog poluvremena, meč je bio rešen. Di Marija u 47. minutu pogađa za 3:0 sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca, a tačku na meč stavlja Kilijan Mbape u 52. minutu.

Prvi gol za Lion postigao je Islam Slimani u 65. minutu, a drugi je delo Kornea u 82. minutu.

function resetIframeHeight(o) { o.style.height = o.contentWindow.document.documentElement.scrollHeight + 'px'; }