ZLATA VREDNA POBEDA BARSE: Mesi i Dembele srušili Sevilju, Katalonci preskočili Real!

IZVOR: Republika - 27.02.2021 | 17:20

Fudbaleri Barselone savladali su Sevilju na "Ramon Sančes Pishuanu" rezultatom 2:0 u 25. kolu španske La lige.

Sevilja - Barselona

Prestigla je Barselona Real na drugoj poziciji, ali će "kraljevski klub" svoj meč igrati u ponedeljak protiv Real Sosijedada.

Sevilja je ostala na četvrtoj poziciji i apsolutno zasluženo je izgubila, budući da nije prikazala ono što inače čine izabranici Đulena Lopetegija.

Barselona je povela u 29. minutu kada je Usman Dembele zatresao mrežu golmana Bona.

Usman Dembele

Igrači Sevilje bili su kivni na sudiju Ernandesa koji u finišu prvog poluvremena nije pokazao drugi žuti karton Leu Mesiju.

Da jeste, sve bi bilo drugačije u nastavku.

Ovako, Barsa je iskontrilisala dešavanja na terenu, pogodila stativu preko Desta, a sve je rešila u 85. minutu.

Upravo Mesi je bio u solo prodoru i iz drugog pokušaja je ćušnuo loptu u mrežu za konačnih 2:0.

function resetIframeHeight(o) { o.style.height = o.contentWindow.document.documentElement.scrollHeight + 'px'; }