(VIDEO) LACIO PONIŽEN: Rapsodija Atalante u Rimu! Sergej razbudio nebesko-plave ali samo na kratko

IZVOR: Republika - 30.09.2020 | 21:29

Popularni SMS je igrao do 70. minuta i tada je zamenjen.

Sergej Milinković-Savić

Fudbaleri Atalante ponizili su Lacio u zaostaloj utakmici prvog kole Serije A. Ekipa iz Bergama je u Rimu slavila sa ubedljivih 4:1.

Ekipa Atalante je pitanje pobednika rešila već u prvom poluvremenu, jer su u tom delu već vodili sa 3:0.

Igrao se deseti minut kada je Rubin Gosens po prvi put naterao Tomasa Strkošu da vadi loptu iz mreže. Drugi put je Albanac to morao da uradi zbog Hansa Hatebura u 32. minutu, a devet minuta kasnije je metu pogodio i Alehandro Gomez.

Činilo se da će Lacio možda uspeti da se vrati u igru kada je Felipe Kaisedo u 57. minutu smanjio prednost gostiju na asistenciju Sergeja Milinkovića-Savića, ali je Gomez samo četiri minuta kasnije svojim drugim golom razrešio sve eventualne dileme oko ishoda meča.