(VIDEO) Ne dešava se samo kod nas: Cska primio gol iz gol-auta

IZVOR: mozzartsport.com - 27.08.2017 | 22:30

Moskovski CSKA grmi na sudije, a Ahmat iz Groznog nosi bodove iz prestonice. Gosti su pobedili sa 1:0 u meču osmog kola ruske Premijer lige.

Fudbaleri CSKA doživeli sudbinu igrača Partizana

Jedini gol na utakmici dao je Zaur Sadajev u poslednjem minutu prvog poluvremenu. Ipak, pogotku je prethodila greška sudija koje su previdele da je lopta celim obimom prešla gol aut liniju kod centaršuta Mitriševa, a odmah nakon toga Sadajev je zatresao mrežu.

Situacija koja umnogome podseća na pogodak  153. večiti derbi u Srbiji prošle sezone.

Moskovljani nisu uspeli da se oporave posle tog gola, iako su u drugom poluvremenu krenuli u totalnu ofanzivu.

Inače, ovo je trofejnom moskovskom klubu bio prvi poraz posle pet utakmica u svim takmičenjima, dok je Ahmat upisao prvi trijumf posle četiri vezana neuspeha u Premijer ligu.