Svi rezultati fudbalske Srbije samo na jednom mestu!
IZVOR: Republika - 06.09.2022 | 12:37
Uzbudljivo je bilo na fudbalskim terenima širom Srbije tokom prethodnog vikenda.
Od petka do onedeljka fudbalska Srbije je uživala u predstavama koje su viđene na tzv. malim fudbalskim terenima, ali terenima koje donose mnogobrojna uzbuženja.
Mačva - OFK Vršac 2:1
Loznica - Radnički (SM) 1:0
Rad - Metalac (GM) 0:0
IMT - Inđija Toyo Tires 0:0
Železničar (P) - Radnički (NB) 3:0
Zlatibor - GFK Sloboda 4:1
RFK Novi Sad 1921 - RFK Grafičar 1:1
Trayal - Jedinstvo (U) 2:2
Golove sa mečeva 7. kola Prve lige Srbije možete pogledati OVDE.
- Srpska liga Beograd, 4. kolo:
Budućnost (D) - Torlak 0:1
Radnički (O) - Brodarac 0:0
Zemun - Prva Iskra 1:0
Jedinstvo (S) - Ušće (NB) 1:0
Studentski grad - Teleoptik 1:0
BSK Borča - OFK Zvezdara 0:1
OFK Beograd - Borac (L) 2:2
BASK TEK - Sinđelić 0:0
- Srpska liga Vojvodina, 4. kolo:
Podunavac (Belegiš) - Radnički 1912 (Sombor) 1:0
1. Maj (Ruma) - Tekstilac (Odžaci) 0:1
Radnički (Zrenjanin) - Naftagas (Elemir) 0:0
Bečej 1918 (Bečej) - Dinamo 1945 (Pančevo) 4:1
Hajduk 1912 (Kula) - OFK Bačka (Bačka Palanka) 1:0
Borac (Šajkaš) - Jedinstvo (Stara Pazova) 3:0
Kabel (Novi Sad) - Omladinac (Novi Banovci) 0:1
Tisa (Adorjan) - Stanišić (Stanišić) 4:2
Polet (Ljubić) - Sloga (Požega) 2:3
Takovo (Gornji Milanovac) - Sloga (Bajina Bašta) 3:2
OFK Mihajlovac (Mihajlovac) - Smederevo 1924 (Smederevo) 1:4
Rađevac (Krupanj) - Real (Podunavci) 1:2
Budućnost (Arilje) - Tutin (Tutin) 0:0
Mladi radnik 1926 (Požarevac) - Sloga (Kraljevo) 2:1
Mačva 1929 (Bogatić) - Budućnost Krušik 2014 (Valjevo) 0:1
Borac 1926 (Čačak) - FAP (Priboj) 1:2
Radnički (Pirot) - OFK Brzi Brod (Brzi Brod) 3:1
SFS Borac (Paraćin) - Meševo (Meševo) 2:0
GFK Dubočica (Leskovac) - Timočanin (Knjaževac) 5:2
Timok 1919 (Zaječar) - Pčinja (Trgovište) 0:0
Budućnost (Popovac) - Car Konstantin (Niš) 1:0
OFK Topličanin (Prokuplje) - Dunav (Prahovo) 3:2
GFK Jagodina (Jagodina) - Jedinstvo (Paraćin) 1:0
Radnički (Svilajnac) - Vlaina (Vlasotince) 2:1
Šušnjar - Kosmaj 4:0
Napredak (M) - Lokomotiva 4:1
Sremčica - Leštane 2:1
Crvena zvezda (MML) - Barajevo 0:2
OFK Mladenovac - GSP Polet Dorćol 2:1
Komgrap - OFK Žarkovo 0:3
Boleč - PKB 1:2
Zuce 2019 - Hajduk 0:1
- Vojvođanska liga Sever, 4. kolo:
Sloga (Čonoplja) - OFK Mladost APA (Apatin) 4:1
Mladost (Bački Petrovac) - Krila Krajine (Bačka Palanka) 5:2
Bačka 1901 (Subotica) - Radnički 1918 (Ratkovo) 4:2
Vojvodina (Bačko Gradište) - Preporod (Novi Žednik) 1:2
Bajša (Bajša) - Radnički 1905 (Bajmok) 4:0
Bratstvo 2019 (Prigrevica) - Hercegovac (Gajdobra) 4:0
OFK Vrbas (Vrbas) - Mladost (Turija) 0:0
Senta (Senta) - Obilić (Zmajevo) 5:1
- Vojvođanska liga Jug, 4. kolo:
Slavija (Novi Sad) - Šajkaš 1908 (Kovilj) 6:0
Radnički (Šid) - Železničar (Inđija) 0:0
Sloga (Erdevik) - Indeks (Novi Sad) 3:0
Donji Srem 2015 (Pećinci) - Mladost (Bački Jarak) 2:1
Veternik (Novi Sad) - Dunav (Stari Banovci) 0:0
Sloga (Temerin) - Jedinstvo (Rumenka) 0:0
Hajduk (Divoš) - Sloboda (Donji Tovarnik) 2:0
Radnički (Nova Pazova) - GFK Sloven (Ruma) 3:4
- Vojvođanska liga Istok, 4. kolo:
ŽAK (Kikinda) - Jedinstvo (Vlajkovac) 2:1
Radnički (Kovin) - OFK Kikinda (Kikinda) 1:2
Borac (Starčevo) - Crvena zvezda (Rusko Selo) 1:1
Omladinac FAM (Botoš) - Proleter (Banatski Karlovac) 3:2
Jedinstvo (Banatsko Karađorđevo) - Begej (Žitište) 0:0
Polet (Idvor) - Vojvodina 1928 (Perlez) 1:1
Sloboda (Novi Kozarci) - Mladost (Omoljica) 5:0
Jedinstvo Stević (Kačarevo) - Kozara (Banatsko Veliko Selo) 3:1
- Zona Šumadijsko-raška, 3. kolo:
Mokra Gora (Zubin Potok) - Jošanica (Novi Pazar) 2:0
Gruža (Gruža) - Bane 1931 (Raška) 1:1
Napredak (Gračac) - Polet (Ratina) 1:0
Korićani (Korićani) - Karađorđe (Ribnica) 2:0
Budućnost (Resnik) - Trepča (Kosovska Mitrovica) 1:1
Šumadija 1903 (Kragujevac) - Goč (Vrnjačka Banja) 3:1
Srbija (Ilićevo) - OFK Ras (Novi Pazar) 4:2
- Zona Zapadno-moravska, 3. kolo:
Polimlje (Prijeolje) - Kej (Čačak) 3:0
Jasen (Brodarevo) - Jedinstvo Putevi (Užice) 0:4
Crnokosa (Kosjerić) - Zlatar (Nova Varoš) 0:3
Omladinac (Zablaće) - Savinac 1933 (Visibaba) 5:1
Spartak 1976 (Trnava) - Polet (Trbušani) 2:2
Jedinstvo (Konjevići) - Lazarica (Prilipac) 4:0
Sloboda (Čačak) - Sevojno (Sevojno) 4:0
- Zona Podunavsko-šumadijska, 3. kolo:
Morava (Velika Plana) - VGSK (Veliko Gradište) 1:2
Sloga 33 (Petrovac na Mlavi) - Sloboda (Lipe) 0:0
Pomoravlje 1946 (Vlaški Do) - Đerdap (Golubac) 3:1
Šumadija (Aranđelovac) - RSK (Rabrovo) 1:0
OFK Aranđelovac (Aranđelovac) - Sloga 1924 (Batočina) 3:2
Karađorđe (Topola) - Omladinac (Šetonje) 0:0
Borac 1932 (Ralja) - Rudar (Stamnica) 3:1
- Zona Kolubarsko-mačvanska, 3. kolo:
Radnički (Klupci) - Borac (Lešnica) 1:1
Kačer (Belanovica) - OFK Divci (Divci) 1:1
Železničar (Lajkovac) - Cer (Petkovica) 1:1
Mladost (Prnjavor) - Jedinstvo Vladimirci 1924 (Vladimirci) 4:1
Strmovo 1968 (Lajkovac) - Zadrugar (Lajkovac) 1:1
Ribnica (Mionica) - Vrelo Sport (Vrelo) 1:0
Radnički (Valjevo) - OFK Osečina (Osečina) 2:0
Svetlost (Badnjevac kod Žitorađe) - OFK Kosanica (Kuršumlija) 2:2
Žitorađa (Žitorađa) - Plantaža (Donje Stopanje) 4:0
Jablanica (Medveđa) - Jedinstvo (Gornje Stopanje) 1:4
Nebeski Anđeli (Vranje) - Lugina (Preševo) 3:1
Pusta Reka (Bojnik) - OFK Alekince(Alekince) 6:0
Ternoci (Trnovac) - SFK Morava (Vladičin Han) 0:0
Mladost 1959 (Vinarce) - Radan (Lebane) 3:0
Gracko (Staro Gracko) - Sloga (Leskovac) 1:4
Jedinstvo (Gornji Matejevac) - Malošište (Malošište) 3:1
Morava (Žitkovac) - Svrljig (Svrljig) 3:1
Delijski Vis (Niš) - Pukovac (Pukovac) 2:0
Rudar (Jelešnica) - OFK Niš (Niš) 2:3
Palilulac (Niš) - Mladost (Medoševac) 0:2
OFK Sinđelić (Niš) - Mladost (Batušinac) 9:0
Bukovik (Ražanj) - Orljane (Orljane) 2:0
OFK Napredak (Aleksinac) - Naša krila 1936 (Belotinac) 2:1
OFK Lugomir (Rakitovo) - Majdevo-Kupci (Majdevo) 1:3
Rembas (Resavica) - Morava 1918 (Ćuprija) 2:1
Vinogradar (Zleginje) - Juhor (Obrež) - utakmica je prekinuta
Župa (Aleksandrovac) - Levač (Rekovac) 1:1
Jedinstvo (Mijatovac) - Mladi borac (Sedlare) 0:5
Kušiljevo (Kušiljevo) - Trstenik PPT (Trstenik) 0:0
Jedinstvo 1936 (Kruševac) - Sloga (Despotovac) 1:0
Orlovi (Jasenovo) - Blagotin (Poljna) 4:1
OFK Knjaz (Trgovište) - Rtanj (Boljevac) 2:1
Lužnica (Babušnica) - Tanasko Rajić (Pirot) 0:2
Brodoremont (Kladovo) - Jedinstvo (Pirot) 1:0
Ozren (Sokobanja) - OFK Zlot (Zlot) 1:3
BSK (Bogovina) - Balkanski (Dimitrovgrad) 0:7
Radnički 1946 (Lubnica) - Đerdap (Kladovo) 0:3
Bor 1919 (Bor) - OFK Slatina (Bor) 3:1
Rajko Mitić (Bela Palanka) - Hajduk Veljko (Negotin) 1:0