Novi poraz Radničkog: Nišlije ubedljivo izgubile u derbiju kola!

31.07.2022

18:49

TSC slavio na "Čairu".

Derbi četvrtog kola Superlige Srbije odigran je u Nišu, a sastali su se Radnički i TSC.

Pobedu na "Čairu" ostvarili su gosti iz Bačke Topole, koji su slavili rezultatom 3:0.

Prvi gol na meču postigao je Jug Stanojev na samom startu drugog poluvremena.

Strelac pobedonosnog gola u Nišu Jug Stanojev

Potom su usledila dva isključenja za domači tim. Prvo je u 65. minutu drugi žuti karton dobio Aleksandar Pejović, a tri minuta kasnije je ista sudbina zadesila Maku Gakua.

Prednost od dva igrača više su do maksimuma iskoristili gosti koji su do kraja postigli još dva gola. Prvo je Stefan Vukić u 77. minutu povisio na 0:2, a konačan rezultat je u sudijskoj nadoknadi postavio Josip Ćalušić.

Ovom pobedom se TSC dokopao trećeg mesta na tabeli, pošto ima osam bodova. Jednak broj poena je osvojio i subotički Spartak koji je četvrti zbog gore gol-razlike.

Sa druge strane, Nišlije su i dalje na jednom bodu i to onom koji su osvojili protiv Partizana.