DEMOLIRANJE PLAVACA: Čelsi se OBRUKAO, bride obrazi od ŠAMARA!

15:56

Zanimljivo popodne i 31. kolo u Premijer ligi.

Fudbaleri Čelsija doživeli su epski debakl na Stamford Bridžu.

Plavci su u malom londonskom derbiju deklasirani od Brentforda rezultatom 4:1.

Niko nije mogao ni da nasluti na ovakav ishod, pošto je Čelsi poveo prelepim pogotkom Ridigera na startu drugog poluvremena. Ipak, usledio je blickrig Brentforda. Gosti su od 50. do 60. minuta postigli tri gola i stigli do neverovatnih 3:1.

Fudbaleri Brentforda

Dva gola je postigao Janelt, a jedan fantastični Kristijan Eriksen. Visa je do kraja utakmice postigao novi gol za goste, pa je Brentford slavio sa 4:1.

Mančester siti se vratio na prvo mesto pobedom nad Barnlijem u gostima od 2:0. Sve je bilo gotovo posle 45 minuta, a Kevin de Brujne i Ilkaj Gundogan.

Trijumf je zabeležio i Vulverhempton koji je na Molinjuu savladao Aston Vilu sa 2:1. Lids i Sautempton odigrali su nerešeno 1:1, dok su bodove podelili Brajton i Norič, bilo je 0:0, a Nil Mopaj je promašio penal za Galebove u prvom poluvremenu.