IZNENAĐNJE NA ČIKA DAČI : Kolubara SLAVILA u Kragujevcu!

01.10.2021

16:46

Fudbaleri Kolubarse savladali su Radnički 1923 u 12. kolu Superlige Srbije na stadionu "Čika Dača" rezultatom 2:0 (0:0).

Fudbaleri Kolubare nosi tri boda U Lazarevac

U prvoj utakmici 12.kola Superlige,''rudari'' su obezbedili tri boda zahvaljući boljoj igri u drugom delu meča i zabeležili su četvrtu pobedu do sada.

Prvo poluvreme proteklo je bez ozbiljnih šansi, tako se i završio prvi deo igre bez pogodtka. U nastavku igre, u 49. minutu, Đuranović donosi prednost zelenima.

Kragujevčani su pokušavali u nastavku na sve načine da se vrate u igru, ali bez uspeha da bi u nadoknadi vremenu Mladenović stavio tačku na utakmicu.