"NJEGOV JEDINI GREH JE ŠTO JE BRANIO VOLJU NARODA!" Oglasio se Vučević nakon hapšenja Milana Kneževića: "Tvoja borba je primer pravog patriotizma!"

Vesti

30.12.2025

11:04

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

" Ponašanje crnogorske policije može se opisati jedino kao nasilje i nikako drugačije."

"NJEGOV JEDINI GREH JE ŠTO JE BRANIO VOLJU NARODA!" Oglasio se Vučević nakon hapšenja Milana Kneževića: "Tvoja borba je primer pravog patriotizma!"

Foto: anjug Foto Srna Borislav Zdrinja/Amir Hamzagic

Nakon hapšenja lidera Demokratske narodne partije Crne Gore i poslanika Milana Kneževića, oglasio se i predsednik Srpske napredne stranke Miloš Vučević, koji mu je uputio otvorenu podršku.

Kao predsednik Srpske napredne stranke najoštrije osuđujem hapšenje Milana Kneževića, lidera Srba u Crnoj Gori. Ponašanje crnogorske policije može se opisati jedino kao nasilje i nikako drugačije. Njegov jedini greh je što je branio volju građana na referendumu u zetskom selu Botuna. Puna podrška Milanu, našem sunarodniku, bratu i prijatelju.

Naprednjaci su istinjski uz tebe. Tvoja borba za interese Srba u Crnoj Gori je primer pravog patriotizma - istakao je lider SNS Vučević.

"BRANIO JE VOLJU NARODA ISKAZANU NA REFERENDUMU!" Oglasio se Vučić nakon hapšenja Milana Kneževića: Uvek sam bio uz prijatelje! (FOTO)

"Sa svojim narodom sam do kraja"

Pripadnici policije uhapsili su lidera Demokratske narodne partije Crne Gore i poslanika Milana Kneževića, javlja podgorički portal Borba.

- Ja sam im rekao da idem sa mojim narodom do kraja i nemam nameru da izlazim iz marice koja se ođednom pokvarila ćim sam ušao u nju. Ostajem s narodom do kraja, otvorena je institucionalna Pandorina kutija, a Crna Gora nije ista od danas - izjavio je Knežević.

Policija je jutros ušla na lokaciju na kojoj je planirana gradnja pogona za prečišćavanje vode Podgorice, čemu se Botunjani protive.

Portal RTCG piše da je Knežević samoinicijativno ušao u policijski automobil, a podgorički Dan da je uhapšeno više Botunjana.

- Hapsili su svakoga koga su mogli. Da su mogli životinje, i njih bi. To je najbolji pokazatelj da se ništa nije promenilo u policiji - poručio je Knežević, prenosi Borba.

Imao je poruku i za parlamentarnu većinu: „Kao što bi rekao Bata Živojinović u Lepim selima: da se ne ljubimo“

BONUS VIDEO

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (0)

Loading