PREŽIVELI SMO NAJTEŽI, NEMILOSRDAN NAPAD! Vučić se oglasio nakon sabora u Nišu: "Srbija pripada samo svom narodu"

Republika.rs

Autor:

Vesti

17.05.2025

21:05

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Android aplikacija ios aplikacija huawei aplikacija

Aleksandar Vučić se obratio građanima na svenarodnom saboru u Nišu.

PREŽIVELI SMO NAJTEŽI, NEMILOSRDAN NAPAD! Vučić se oglasio nakon sabora u Nišu: "Srbija pripada samo svom narodu"

Foto: Printscreen/Instagram/avucic,Tanjug/AP Photo/Vlasov Sulaj

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je video na svom Instagram nalogu avucic, a koji je nastao na svenarodnom saboru u Nišu

Predsednik je video objavio uz komentar: "Živela sloboda, živela Srbija". U videu su takođe ispisane i važne poruke. 

Foto: Printscreen/Pink TV

Aleksandar Vučić

- Preživeli smo najteži do sada, nemilosrdan, napad na Srbiju! Opstali smo zahvaljujući čvrstini našeg naroda koji nikad brže nije shvatio da hoće da nam sruše državu! Srbija nikad neće biti bilo čiji sluga, Srbija pripada samo svom narodu, Srbija hoće da radi, Srbija hoće da ide napred! Živela sloboda, živela Srbija! - navodi se u videu koji je objavljen na nalogu predsednika Srbije. 

 

 

Podsetimo, Aleksandar Vučić se obratio građanima na svenarodnom saboru u Nišu gde je kazao da su blokaderti šest meseci uništavali zemlju i da sada mora da počne da se radi više nego ikada.

- Razarali su nam zemlju. Svi brojevi su nam pali. Skupo smo platili njihov pokušaj provođenja obojene revolucije. Skupo smo to platili svi kao građani. Skupo kao država, skupo kao zemlja. I zato ne smemo da očajavamo. Ne smemo da se žalimo. Moramo da počnemo da radimo više nego ikada - poručio je Vučić.

On je rekao da je sada zadatak svih da se bore za Srbiju jače i snažnije nego ikada, kako bi ponovo bila najbrže rastuća ekonomija Evrope i da je Srbija pokazala da to može u prethodnih deset godina.

- To je naš cilj. To je za nas ono što je apsolutno najvažnije - rekao je Vučić. 

BONUS VIDEO

 

Poštovani čitaoci, možete nas pratiti i na platformama: Facebook, Instagram, YouTube, TikTok, Telegram, Vajber. Pridružite nam se i prvi saznajte najnovije i najvažnije informacije.
Naše aplikacije možete skinuti sa Google Play i Apple AppStore.

Komentari (19)

Loading
Roki

17.05.2025 21:29

Napad na skolstvo je najveci napad na Srbiju.

Milica

17.05.2025 21:31

Srbija je prošla jako loš period!

Ljubuca

17.05.2025 21:33

Srbija je pobedila ppkusaj obojenu revolucije i pripada svakom od nas

Roki96

17.05.2025 21:33

Srbija je prezivela pokusaj obojene revolucije i tp najtezi oblik