NOVAK PREGAZIO RIVALA: Đoković UBEDLJIVOM pobedom započeo Rolan Garos! (VIDEO)

23.05.2022

18:15 >> 21:08

Branilac titule siguran na startu drugog grend slema u sezoni.

Najbolji teniser sveta Novak Đoković pobedom je započeo pohod na odbranu titule na Rolan Garosu.

Novak je Japanca Jošihita Nišioku pobedio rezultatom 3:0 (6:3, 6:1, 6:0), posle jednog sata i 58 minuta igre na "Filip Šatrijeu".

Novak Đoković

Nole će u drugom kolu igrati sa boljim iz duela Aleks Molčan - Federiko Korija, koji je pomeren za sredu.

Novak Đoković - Jošihito Nišioka

6:3, 6:1, 6:0

Treći set

6:0 - Novak Đoković je u drugom kolu Rolan Garosa!

5:0 - Nole je na korak od trijumfa.

4:0 - Brejk! Srpski as je sada jako blizu drugom kolu.

3:0 - Đoković je spasao brejk loptu, a potom je osvojio još jedan gem u nizu.

2:0 - Brejk! Novak sada nezadrživo hita ka pobedi!

1:0 - Nole uzima i prvi gem u trećem setu.

Drugi set

6:1 - Novak Đoković osvaja sada i drugi set!

5:1 - Brejk! Srbin nije uspeo da osvoji set sa nulom.

5:0 - Još jedan brejk! Đoković ide ka osvajanju seta bez izgubljenog gema.

4:0 - Prvi gem danas koji Novak osvaja sa nulom.

Novak Đoković na servisu

3:0 - Novi brejk! Đoković kao tajfun razbija levorukog Japanca u ovim trenucima!

2:0 - Najbolji svetski teniser potvrđuje brejk, ali tek posle tri đusa i sačuvane brejk lopte.

1:0 - Brejk! Novak na najbolji mogući način otvara drugi set.

Prvi set

6:3 - Novak Đoković osvaja prvi set!

5:3 - Japanski teniser je produžio uvodni set, iako je prvi reket sveta imao jednu set loptu.

5:2 - Nole dolazi na korak od osvajanja prvog seta, posle još jednog dugog gema.

4:2 - Brejk! Novak dolazi do ozbiljne prednosti u prvom setu.

3:2 - Konačno rutinski servis gem za Đokovića.

2:2 - Uzeo je Nole prva dva poena u gemu, ali su potom naredna četiri pripala Japancu.

Jošihito Nišioka

2:1 - Opet nije bilo lako, ali je sada Novak prepustio "samo" dva poena rivalu.

1:1 - Nišioka uzima gem sa jednim izgubljenim poenom.

1:0 - Novak osvaja prvi gem u meču, ali uz dosta muke. Do njega je došao tek posle pet đuseva i čak tri spašene brejk lopte.

Meč je počeo, a prvi na servisu je Đoković.

20.53 - Početak malo kasni, a Srbin i Japanac sada izlaze na teren.

20.15 - Meč između Đokovića i Nišioke bi trebalo da počne u 20.45, a dešavanja iz minuta u minut možete pratiti na portalu Republika.rs.