ATP TORONTO: Medvedev HITA KA FINALU!

14.08.2021

11:37

Ruski teniser Danil Medvedev uspeo je da se u polufinalu turnira u Torontu. Rus je u polufinalu savladao Huberta Hurkača sa 2:1 u setovima (2:6, 7:6 i 7:6).

Čeka ga borba za trofej.

U prvom setu Medvedev je imao dosta problema, protivnik mu je oduzeo dva puta servis što mu je bilo dovoljno da osvoji prvi set.

U drugom setu je viđena velika borba, sve do rezultata 6:6, ali nakon toga Rus je osvojio naredna dva poena i izjednačio na 1:1 u setovima.

Treći set je takođe bio vrlo sličan drugom, nezvesno je bilo, a pobednik je odlučen u taj-brejku, vodio je Medvedev 6:3 i kasnije iskoristio treću meč loptu i odneo pobedu u ovom meču.

Drugi teniser sveta će u polufinalu igrati sa Džonom Iznerom koji je pobedio Gaela Monfisa sa 2:0. Po setovima 7:6 i 6:4.