ZAISTA NEVEROVATNO: Šokantan poraz Miomira Kecmanovića!

07.01.2021

15:46

Srpski teniser Miomir Kecmanović doživeo je šokantan poraz u prvom kolu Antalije od Italijana Stefana Travalje rezultatom 2:1 (1:6, 6:4, 6:0)

Miomir Kecmanović

Turnir je iz serije 250, igra se na betonu, a nagradni fond je 300.000 evra.

Kecmanović je sjajno otvorio meč, dobio prvi set posle samo 27 minuta igre, uz samo jedan izgubljeni gem i dva brejka.

Travalja, inače 75. igrač planete, uzvratio je udarac u drugom setu. Imao je prednost brejka, Kecmanović se vratio, da bi u 10. gemu ponovo izgubio servis, a onda i set.

Naš teniser očajno je odigrao treći set. Kao da se raspao posle druge runde, nije osvojio ni gem. Travalja će u narednoj rundi igrati protiv Rusuvorija.