PRVA TITULA U ISTORIJI KLUBA: Odbojkašice Jedinstva šampionke Srbije!

24.04.2023

21:58

Pehar stigao u Staru Pazovu.

Odbojkašice Jedinstva iz Stare Pazove ostvarile su najveći uspeh u istoriji kluba, pošto su po prvi put u istoriji osvojile titulu prvaka Srbije.

Jedinstvo je u četvrtoj utakmici finala plej-ofa Superlige Srbije, na svom terenu, savladalo Ub sa 3:0 (25:17, 25:22 i 25:14), posle 78 minuta igre i tako slavilo u finalnoj seriji sa 3-1 u pobedama.

Đula Mešter, predsednik OSS, predao je Isidori Kockarević, kapitenu Jedinstva, pehar namenjen prvaku Srbije.

Ivan Knežević, generalni sekretar OSS, predao je Slađani Erić, kapitenu Uba, trofej namenjen finalisti plej-ofa.

Vesna Đurišić, potpredsednik OSS i Bogdan Mamuzić, predsednik OK Jedinstvo, predali su zlatne medalje odbojkašicama Jedinstva.

Danilo Mrđa, direktor takmičenja OSS i Biljana Mihailović, sportski direktor OSS, predali su srebrne medalje odbojkašicama Uba.

Branka Tica, primač Jedinstva proglašena je za najbolju igračicu (MVP) finala plej-ofa Banka Poštanska štedionica Superlige 2022/2023.

Mladen Savić, direktor filijale Sremska Mitrovica Banke Poštanska štedionica, generalnog sponzora odbojkaških liga u Srbiji, predao je Branki Tici ček na 500 evra, namenjen najboljoj odbojkašici finala plej-ofa.

Vesna Đurišić, poptredsednik OSS, predala je Branki Tici trofej namenjen najboljoj odbojkašici finala plej-ofa.