OPŠTI HAOS NA DERBIJU: Navijači uleteli na teren i SUKOBILI se! Utakmica momentalno PREKINUTA (VIDEO)

26.03.2023

22:24

Incident kakav se ne pamti.

Haos na meču Vardar - Pelister

Rukometaši Vardara savladali su Pelister iz Bitolja sa 31:24 (13:10), u derbiju Superlige Severne Makedonije, ali meč u Skoplju neće se pamtiti po rezultatu ili dobrim potezima igrača.

Naprotiv, ljubitelji sporta će ga se uvek sećati po incidentu koji se dogodio na tribinama.

Duel u dvorani "Jane Sandanski" obeležio je sukob navijača, koji se dogodio u 17. minutu utakmice. Pristalice gostujućeg tima su tek tada ušle u halu, ali su odmah počele da prave haos i da pirotehničkim sredstvima gađaju rivalske navijače.

Policija je momentalno reagovala, ali na opšte iznenađenje nije uspela da savlada huligane.

Na teren su sa tribina potom ušli i domaći navijači, a deo publike koji je bio pored gostujućih navijača, morao je da napusti mesta.

Haos je trajao nešto više od 10 minuta, a potom meč je nastavljen, nakon što su kapiteni razgovarali sa navijačima.