ŠOKANTAN PODATAK: O ovome BRUJI ceo svet - rukometni tim iz Srbije postigao samo jedan gol za poluvreme!

14.02.2023

10:43

Ovakvu situaciju ljubitelji rukometa sigurno ne viđaju često.

Rukometaši Šamota pobedili su na svom terenu ekipu Rudara iz Kostolca sa 18:13(8:12) u meču 14. kola domaće ARKUS lige.

I pored toga što je na meču pao izuzetno mali broj golova, taj podatak bi i mogao da se opravda dobrim odbranama na meču. Međutim, podatak iz drugog dela igre upada u oči, pa je jasno da će ovaj meč podići dosta bure.

Naime, Šamot je to trijumfa došao pošto su gosti iz Kostolca u drugom poluvremenu postigli samo jedan gol, koji je došao posle sedmerca.

Zapravo, na ovom meču je viđeno nekoliko čudnih situacija. Gol nismo videli u prva četiri minuta, domaćin se na semafor upisao tek u 13. minutu meča, a rezultat od 12:8 na poluvremenu i nije toliki šok.

Ipak, ono što je usledilo je za anale. Tim iz Kostolca je uspeo da postigne samo jedan gol u drugom delu igre, kada je Panić u 50. minutu uspešno realizovao sedmerac.

Da čitava situacija bude još neobičnija u poslednjih osam minuta ove utakmice nije viđen nijedan pogodak.

Posle ovog duela, Šamot je pretekao Rudar na začelju tabele, pošto sada imaju dve pobede, uz dva nerešena ishoda, na 15 odigranih mečeva, dok je tim iz Kostolca poslednji sa samo dva trijumfa, uz 13 poraza.