Loš dan za srpske strelce!

16.07.2022

11:18

Moralo je bolje.

Srpski reprezentativac u streljaštvu Milenko Sebić zauzeo je danas četvrto, a Lazar Kovačević osmo mesto u finalu takmičenja malokalibarskom puškom iz trostava na Svetskom kupu u Čangvonu.

Danas su održane i kvalifikacije u trostavu za žene, u kojima su Srbiju predstavljale tri takmičarke.

Sanja Vukašinović je zauzela 22, Andrea Arsović 25, a Teodora Vukojević 29. mesto u konkurenciji 55 takmičarki.

Takmičenjima u trostavu srpski reprezentativci završili su učešće na Svetskom kupu u Čangvonu, na kome su izborili pet plasmana u finale i osvojili tri medalje, sve tri zlatne.

Zorana Arunović i Damir Mikec su bili najuspešniji u pojedinačnim takmičenjima pištoljem, a potom su stigli i do zlata u miks paru.